Obecnie do naszego oddziału w Szamotułach Kentel Polska Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier

Działalność Air Spiralo® to praca z powietrzem: już ponad pięćdziesiąt lat produkujemy kanały wentylacyjne oraz akcesoria do systemów wentylacyjnych. Nasze produkty są zazwyczaj niewidoczne. Są one ukryte w podłogach i sufitach domów, biur, zakładów opieki zdrowotnej, fabryk i statków. Niemniej jednak grają niezwykle istotną rolę w stworzeniu oraz zachowaniu przyjemnego i zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Przede wszystkim dlatego, że zapewniają wentylację w naszych coraz lepiej i dokładniej izolowanych domach i biurach. Air Spiralo® jest międzynarodową firmą rodzinną, z ponad pracownikami oraz z biurami na terenie Holandii, Anglii, Finlandii i Polski.

Obecnie do naszego oddziału w Szamotułach Kentel Polska Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko

Magazynier

Zakres zadań

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • Kompletowanie oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego i wysyłanego towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Kontrolowanie stanów magazynowych

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – wysokie składowanie, wymiany butli – jeśli nie posiadasz uprawnień możesz zrobić je u nas
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Obsługa komputera

Co oferujemy naszym pracownikom

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Kentel Polska Sp. z o.o.
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Opiekę podczas wdrożenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Udział w realizowanych projektach

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@airspiralo.com, kontakt telefoniczny 609 428 167 lub do przyniesienia aplikacji osobiście do siedziby naszej firmy Kentel Polska Sp. z o.o. w Szamotułach, przy ul. Składowej 5.

Probierz praca.

Pobierz ten element

Filtruj aktualności

Obsługiwany jest tylko następujący format daty: DD-MM-RRRR
Szukaj »   Wyczyść »